Amca Oğlunu Görmek

Amca oğlunu görmek, hayır ile tabir olunur. Kişi rüyasında amca oğlu emniyet, güven, esenlik ve huzur anlamına gelir. Amca oğlunu sevinçli görmek Sıla-ı Rahim'i yerine getirmek demektir. Üzüntülü görmek akraba ziyaretlerini aksatıyor olmanız anlamına gelir. Aynı zamanda bu rüya bir hediye alacağınıza yorumlanır.

Rüyasında sevdiği bir amcaoğlunu gören kişi hoş bir olayla karşılaşacak veya güzel bir haber alacağına yorumlanır. Sevmediği amcasının oğlunu gören kişi ise bir haber yüzünden tatsızlık yaşayacağına tabir edilir. İnsanın kendi akrabasından bir kişiyi görmesi, hayatta yalnız olmadığına işarettir.

Rüya sahibi için kendisine yardımcı olacak ve zor durumlarda arka çıkacak başka kimselerin varlığını belirtir. Kişi rüyasında görülen amca çocukları kötü ve sinirli görünüyorlarsa bu rüya beklenmedik bir kimseden fenalık görüleceğine işaret eder.

Kişi rüyasında amcaoğluyla evlendiğini görmek, görülen amca oğlu ve yakınlarından menfaat elde etmeye işarettir. Ayrıca amcaoğluyla evlenmek aile fertlerine liderlik yapmaya yorumlanmaktadır. Kişi rüyasında amca, dayı, gibi akrabalardan birinin oğluyla evlendiğini görmek, muradının incisini elde etmeye işarettir.

Hastanın hâline şükredeceğine, sabırlı olacağına ve nimet elde edeceğine yorumlanır. Eğer kişi gerçekten hastaysa sıhhat bulur, sağlığına kavuşur. Bazı tabircilere göre de bu rüyada amca oğlunun hasta olması akraba ziyareti yapmanız gerektiğini ifade eder.

Kişi rüyasında amca oğlu ile öpüşmek çok istediği bir işin, dileğin yahut maksadının gerçekleşmesine yorumlanır. Amca oğlunu yanaktan öpmek ondan yardım, iyilik görmeye işarettir. Amca oğluyla öpüşmek, yardım ve iyilikte bulunmaya, ona hayır ve menfaati olmaya işarettir. Ve o yıl hayra erişeceğine yorumlanır

Kişi rüyasında kadın yada erkek fark etmeksizin amca oğluyla konuşmak, güvenle yorumlanır. Amca oğluyla sohbet etmek umulmayan yerden gelecek rızka işarettir. Amca oğlu tarafından sevildiğini görmek, bütün bela ve musibetlerden uzak kalmaya, sevinç ve sürura işaret eder.

Öldürülene hayır ve mal isabet eder. Bazen de bu rüya sahibi için günah işlemeye işaret eder.

Kötüye yorulur, bir tartışma yaşayacağınıza ve bu yüzden rahatsızlık duyacağınıza işarettir. Bazen de amca oğluyla tartıştığını görmek çok zor durumda bulunduğunuza ve bundan kurtulmak için çareler aradığınıza işarettir. Bu rüya, manevî yardım ile tabir olunur.

Genel anlamda rüyada amca oğlunu görmek; demek sevinç, huzur ve mutululuktur. Amca oğlu rüyaları akraba rüyaları gibi sevinç, mutluluk ve huzura yorumlanmıştır.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku