Allah Diye Bağırmak

Allah diye bağırmak, şiddet ve kurkudan kurtulmaya, rahmet ve hayır kapılarının açılmasına, hastanın şifa bulmasına, güç işlerin kolaylaşmasına işaret eder. Kişi rüyasında, Rabb-i Kerim'ini çok zikrettiğini görmek, çok çok hayra ve iyiliğe alamet eder ve rütbenin yükselmesine de işarettir.

Kişi rüyasında Allah diye bağırmanın anlamı, çok çabuk gelecek kısmete, nimete ve rahmete işaretle işaret eder ve son nefeste iman ile gitmeye de işarettir.

Kişi rüyasında 'Allah' ism-i seriliyle zikrettiğini veya zikrolunduğunu görmek, din ve itikadın sağlamlığına, dünya ve ahirette dindar ve muhterem bir şahıs olmaya, cennet ile müjdelenmeye işaret eder.

Kişi rüyasında Allah (C.C) Hazretlerini anarak zikreden kimseleri görmek veya bizzat anmak, içlerinde her zaman ve her hususta başarı kazanılacağına, duaların kabulüne ve halk arasında saygın bir kişi olup itibar göreceğine işaret eder.

O birdir ve tektir. Ya Allah diye bağırmak hayra işaret eder. Böyle bir rüyayı gören kimse dünyada müjdelenir. O kişinin Ahireti de selamet ve saadettir.

Bu rüya rüyayı gören kişinin Allah'ın murakabesi altında olduğuna ve Rabbi'nin makamından korktuğuna işaret eder. Kişi rüyasında Allah'ı zikrettiğini gören kişi her iş ve çalışmasından başarılı olur, düşmanın şerrinden korunur, duaları kabul edilir, halk arasında itibar ve şerefi artar, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulur.

Bir kimsenin rüyada Allah Var diye bağırması, kendisi için hayra alamet eder. Rüya sahibi için Kişi rüyasında Hu Allah diye bağırması ve yine Rabbi ile konuştuğunu görmesi, çok çok Kur'an okumaya işaret etmektedir. Çünkü Kur'an-ı Kerim Allah'ın Kelamıdır.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku