Ağrı Dağı Görmek

Ağrı Dağı görmek, şanı yüce ve şöhretli bir sultana işaret eder. Yine rüyada kendisini Ağrı Dağının üstünde gören kimse, bütün arzu ve isteklerine kavuşur ve şanı yüce olur. Kişi rüyasında Ağrı dağının zirvesine çıkmak, makama, yüksekliğe, insanlar nezdinde güzel isimle anılmaya ve şöhrete işaret eder.

Ağrı Dağını görmek, Mülk ve sultan, Zafer, Riyaset, Rahata kavuşmaktır. Kişi rüyasında kimsenin Ağrı Dağının üstünde kendini görmesi, kadri yüce bir kimseye işaret eder. Kişi rüyasında Ağrı Dağı görmek, büyük bir kısmete alâmettir. Kişi rüyasında Ağrı Dağına tırmandığını gören kimse, kârlı ve kazançlı bir iş için sefere çıkar.

Kişi rüyasında Ağrı Dağına yaslandığını görmek, kuvvetli bir melike dayanmaya, Ağrı Dağının gölgesinde oturduğunu görmek, bir melikin himayesine sığınmaya ve rahatlığa işaret eder.

Bazı kere rüyada Ağrı Dağı, meliklere, âmirlere, sâlihlere ve âlimlere, din ve dünya sahibine işarettir. Kişi rüyasında Ağrı Dağının yere battığını görmek, o yerin idarecisi veya büyüklerinden birinin ölümüne alâmettir.

Kişi rüyasında Ağrı Dağı'na sahip olduğunu görmek, kalbi katı, şanı büyük bir zâta arkadaş olmaya işaret eder. Ağrı Dağının etrafında dolaştığını görmek, büyük bir kimseye intisab ile tâbir olunur.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku