Ağaç Sulamak

Ağaç sulamak, hayır işlemeye, sadaka vermeye veya ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye işarettir. Rüyasında bağ yahut bahçede ağaç suladığını gören kimse, bolluk refah ve berekete erişir. Bu rüyayı gören kişi insanlara faydalı işler yapar ve bu işler sonucunda büyük bir sevap kazanır.

Kişi rüyasında ağaç sulanması halk arasında saygın bir olacağınıza işarettir. Dünya hayatında iyi bir isimle anılmaya, dini açıdan derecenizin yükselmesine neden olacak eylemlerde bulunmaya ve insanların hoşuna gidecek hareketler yapmaya işaret eder. Kişi rüyasında yeşil ve büyük bir ağacın sulanması hayırlı evlada işarettir.

Sulayan kişi, hiç beklemediği bir şana ve şöhrete sahip olur. Bu rüya ün kazanıp, herksin takdirini toplayacağınıza ve hayat boyu sürecek bir rahatlığa ve ferahlığa kavuşacağınıza işaret eder. Kişi rüyasında hortumla suladığı ağacın büyüdüğünü gören kişi ileride anne babasına büyük ikramlarda ve ihsanlarda bulunur.

Kişi rüyasında kurumuş bir ağacı suladığını görmek bir kadına veya mala ya da Alime alamettir. Rüya sahibi bekarsa evlenir, mal ve mülk sahibi olur. Yahut nefsi özellikle din ve dünyası için yahut bütün halka hizmette bulunur. Bazen, kuru ağaçların sulanması çarşı ve dükkan gibi rızk yollarına işaret eder.

Genel anlamda elinden çok hayır gelen bir kimseyle tabir edilir. Ağaçların sulandığını görülmesi yolculukla elde edilecek mala, Geçim için gerekli tedbirleri almaya işaret eder. İyi huylu ve elinden iş gelen bir kimse ile yorumlanır.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku