Ablukaya Alınmak

Abluka altına alınmak; yani muhasara görmek, kuşatılmak, can sıkıcı haberdir. Kişi rüyasında abluka altında kalmak yani kendi oturduğu meskenin düşmanlar tarafından ablukaya aldığını görmek, hiç beklenmeyen bir yerden yardım ve para elde edeceğine işaret eder.

Etrafındaki ablukayı yararak bundan kurtulduğunu görmek, işinde ve ticaretinde ilerleyerek para kazanmak için hiçbir engeli kalmadığına işarettir. Bir sevdiği kişinin abluka içinde olduğunu ve onu kurtarmak için kendisinden yardım beklendiğini görmek, mali durumu bozuk bir kimsenin ondan borç para isteyeceğine delildir.

Kişi rüyasında abluka altına alınmak; Etrafının kuşatılarak ablukaya alındığını görmek, düşmanları tarafından işine sekte vurulacağına ve rakipleri yüzünden büyük zararlara uğrayacağına işaret eder.

Kişi rüyasında abluka altına almak; Bir kavmi abluka altına aldığını, üzerlerine mermiler attığını gören; bir toplulukla tartışır. Attığı mermiler isabet kaydederse, tartışma sırasında söylediği sözler tesirli olur. Abluka altındaki insanlara yüksekten mermi attığını gören, tartıştığı kişilere üstün gelir.

Ateşin çevrenizi kuşattığını görmek; ateş miktarınca haram mal elde edeceğinize tabir edilir. Aydınlığın sizi kuşattığını görmek; Önemli bir şahsiyetten ilmi ve dini konularda bilgi alacağınıza tabir edilir. Melekler tarafından kuşatılmak; huzura işarettir.

Kişi rüyasında periler tarafından abluka altına alınmak; iki sevgili arasında çekimser kalacağınıza ve hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda zorlanacağınıza yorumlanır.

Kişi rüyasında abluka altında kalmak: Kendini abluka altında gören, sıkıntıya düşer. Bir çember içinde kalır. Ablukayı zahmetsizce yarmak; iyidir. Fakat bu esnada müşkülat çektiğini, zorluklarla karşılaştığını görmek iyi değildir. Hisarda savaş aletlerinden birini arayıp bulamayan kuvvetini kaybeder. Şayet aradığı silahı bulursa zafer kazanır.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku