Zürafa Görmek

İmam Nablusi rüya tabirine göre rüyada zürafa görmek çok güzel, bereketli, kazançla döneceğiniz, karlı yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Bazı tabircilere göre de rüyadaki zürafa garip haberlere, hamile kadına, mal ve geçime işaret eder().

Zürafa görmek mala, gelecek afete, gebe kadına, garip haberler almaya, kocasına itaat etmeyen kadına işaret eder(). Derler ki rüyada zürafayı görmekte hayır yoktur. Çünkü zürafa, mal hakkında afete yorulur ve aynı zamanda gebe kadına tabir edilir.

Zürafa; saf, iyi niyetli, içten davranan uzun boylu bir arkadaş anlamına da gelmektedir.

Çok güzel ve karlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Birden fazla zürafa görmekse, toplum hayatında başarıyı temsil eder.

Kocasına itaat etmeyen kadına da işarettir. Aynı zamanda zürafa rüyası, geviş getiren memeli hayvanlara sahip olmak demektir.

yakında bir geziye çıkacağınıza ve bu geziden yurda oldukça menfaat edinmiş bir şekilde döneceğinizi ifade eder. Kişinin rüyasında zürafayı görmekte hayır yoktur. Bazen bu zürafayı görmek, gebe kadına yahut yöneldiği taraftan meydana gelecek garip haberlere vakıf olmaya işarettir.

Eşine itaat etmeyen kişiye işaret eder(). Kişinin rüyasında bir zürafaya malik olduğunu ve onu dilediği gibi kullandığını görmek, itaatkar hizmetçiye işarettir.

Rüyada bir zürafaya bindiğini görmek, çok çetin ve zor işlerin üstesinden gelmeye işaret eder(). Çünkü zürafaya binmek güç bir iştir.

Rüyasında zürafa seven ve zürafaya dokunan kimselerin kolay bir yapacaklarına, bu yolculuğun sonunda da mutlu olacakları belirtilmiştir.

Birden çok zürafa halkı simgeler. Toplum içinde saygın bir kimse olacağınıza işaret eder(). Uzun boynuyla size toplum veya iş yaşamı içinde yukarı sıyrılacağınızı ve fark edileceğinizi müjdeler.

Zürafa avlayan ve onu öldüren yahut zürafayı kesmek; büyük bir şahsiyeti alt edeceği şeklinde tabir edilmiştir. Bazen de zürafa öldürmek mal elde edeceğinize delalet etmektedir.

Rüyada zürafaları beslediğini gören kişi, zorlu çalışmanın ardından ele geçecek kısmet ve mala yorumlanır. Rüya sahibinin aynı şekilde ailesine daha çok vakit ayıracağına delalet etmektedir.

Rüyada zürafanın konuşması, yahut zürafa konuştuğunu görmek; insanları şaşırtacak bir iş yapacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada zürafanın kovaladığını ve zürafadan kaçtığını görmek; insanlar arasında adalet ve insafı gözetecek bir makam elde edeceğinize işaret etmektedir.

Rüyada zürafanın doğurduğunu görmek; yeni gelir kaynakları elde edeceğinize işaretle işaret eder().

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku