3 Harfli Görmek

3 harfli görmek fitneye işaret etmektedir. 3 harfli görmek, dünya ve onun gurur vesilesi olan şeyleri uğruna hile yapmaktan sakınmayan kimseye yorumlanır. Görülen 3 harfli âlim, doktor, iyilik sahibi kimseye işaret eder.

İyi vasıflı biri ise manevi anlamda Müslümana yararı dokunan iyi kimseye yorumlanır. Rüya sahibinin evine 3 harfli girdiğini görmesi hırsız veya düşman girmesine işaret etmektedir.

Kişi rüyasında üç harfli musallat olması rüyayı gören kişinin iş hayatıyla ilgili yolculuğa işaret etmektedir. 3 harfli ile ilişkiye girmek hırsızlık yapmaya, zina ve kumara, içki içmek demektir.

Kişi rüyasında 3 harfli musallat olduğunu görmek bidat işlenen yerlere, kilise ve eğlence yerlerine işaret eder.

Aynı zamda rüya tabirleri yorumcularına göre bu tür rüyaları fazla kafaya takmamaya yoksa Allah korusun rüya sahibini ruhsal anlamda yiyip bitirmesine sebep olacağına delaletle işaret etmektedirler.

Kişi rüyasında üç harflilerle uğraşmak rüya sahibini istemeden yardım etmesine ve ruhsal olarak çok kötü durumlara yorulur. Kişi rüyasında cin görmek yol kesici kimse demektir.

Kişi rüyasında 3 harfli görmek rüyayı gören kimsenin tehlikeli birtakım maceralara atılacağı anlamına gelir.

Cami ve güzel yerlerde görülen 3 harfliler onların Müslüman olanlarına; 3 harflinin çarptığını görmek faiz yemeye, haram kazanmaya, sihir yapmaya yahut dünyalığını yitirerek üzülüp kederlenmesine işaret eder.

Kişi rüyasında üç harfli hissetmek, dünya işi ve gururu için hilekâr bir kimse ile tabir edilmekle birlikte dua etmek anlamına gelir. Görülen 3 harflinin hekim, ihsan sahibi, âlim ve hatip olması bundan müstesnadır.

Kişi rüyasında üç harfli öldürmek yakın zaman içinde maddi ve manevi yönden huzurlu günlere işaretle birlikte rüya sahibinin zamanını insanları kandırmakla geçiren birinden kurtulmaya alamet eder.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku