Alyans Görmek

Alyans yani nişan yüzüğü görmek bekar için evlenmeye, evli için evlada, mala, zenginliğe, isim ve şöhret bulmaya işaret eder. Rüyasında alyans yüzük gören kimse, maddi sıkıntılardan kurtulur. Alyans kimse, berekete erer, dinî hayatı düzelir. Kişi rüyasında görülen alyansın tabiri rüya sahibi için maddi manevi hayır demektir.

Alyans refah ve sevinç işaretidir. Alyans, bekâr kimseler için evliliğe, evliler için ise bir çocuğu olacağına işaret etmektedir. Rüya tabircilerine göre genel anlamda rüyada görülen alyans, gören için evliliğe işarettir. Rüyayı gören evliyse, kendisine yakın birisinin evleneceğine işaret eder.

Kişi rüyasında alyans taktığını gören kimse, nimet, rızka nail olur. Aynı zamanda rüya sahibi için, isim ve şöhret bulmaya yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Kişi rüyasında parmağına altın bir alyansı takmak bekâr için bir müddet sonra evlenmeye evli ise eşi ile mutluluğa yorumlanır. Alyans evlilik, evlat ve maldır.

Altın alyans görmek kadın için sevgiye, itibara, süs ve güzelliğe yorumlanır. Yine rüyasında altın alyans gören kadın için hoş, zarif, güzel görünmeye ve herkes tarafından sevilip saygı görmeye işaret eder. Erkeğin altın alyans görmesi kibre, zillet, meskenete ve malıyla övünmeye işaret eder.

Alyans bulmak evlenip çocuk sahibi olmaya işaret eder. Bir kimsenin rüyasında alyans bulması evlada, evlenmeye, mal ve mülke işarettir.

Rüya sahibi için hayırlı kısmetlere yorulur. Kişi rüyasında görülen gümüş alyansın takılması huzura, refaha ve mutluluk içinde bir hayat sürmeye işarettir. Hanımı hamile olan bir erkeğin alyans görmesi, doğacak çocuğun erkek olmasına işaret eder.

Kadının birinin parmağında alyans görmesi mal ve zenginliğe işaretle işaret etmektedir. Yine Bekâr bir kimsenin rüyasında başkasının parmağında alyans görmesi, evleneceğine, evli olan birinin görmesi ise, bir çocuğu olacağına işaret eder. Rüyalarda herhangi bir kimsenin parmağında alyans görmek hayırlıdır.

Rüyanda alyans satın almak ta aynı alyans görmenin tabiri şekildedir.

Kişi rüyasında evli bir kadının bekar birine alyansını vermesi, kocası ile huzursuzluğa, bir kadının rüyada alyansını kaybetmesi mutsuzluğa yorumlanır.

Rüya sahibi için bazı nedenlerden dolayı yaşanacak zorlukların ardından gelecek olan mutluluğu ifade etmektedir.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku