Altın Zincir Görmek

Altın zincir görmek; evlada, erkek çocuğa ve hayırlı işlere tabir edilir. Bekar bir kızın rüyada altın zincir görmesi, evlenmeye; erkeğin görmesi de keder ve üzüntüye işaret eder. Kişi rüyasında süslü altın zinciri boynuna takmak, bereketli nimete nailiyete alamet eder. Deniliyor ki: rüyada altın zincirler bolluk, zenginlik ve bereket demektir.

Kişi rüyasında altın zincir görmek bekâr kimseler erken bir evlilik yapacağı anlamına gelir yahut bir mirasa veya yüklü bir paraya kavuşacağına tabir edilir. Boynuna altın zincir takmak, bir yerden gelecek malı belirtir. Kişi rüyasında görülen altın erkek bir çocuğun olmasına, kazançlı ve bereketli işlere işaret eder.

Bazı rüya sözlüğü yorumcuları Kişi rüyasında altın zincir vermek, riyaset (baş olma, yöneticilik, lider, reislik), hikmet, günah ve hile, gam ve keder, evlat ve kardeş olarak yorumlamıştır.

Kişinin rüyasında birine bir altın zinciri hediye ettiğini görmesi, güzel bir ev ile tabir olunur.

Bir kadının uzun altın zincir görmesi rızkın bol olduğuna ve mutlu bir haber alacağınıza işarettir. Denilmiştir ki, Kişi rüyasında uzun altın zincirler, rüya sahibinin eline geçecek bir mirasa işaret eder.

Deniliyor ki bir kadının rüyasında kolunda altın zincir olduğunu görmesi, bir yerden gelecek mirasa alamet eder. Kişi rüyasında altından yapılmış yüzük, zincir ve halka yahut bilezik takmak, kadınlar için mal demektir. Bu rüyayı erkeklerin görmesie düşünce ve endişeye işaret eder. Bir kimsenin rüyada koluna çok değerli bir altın zincir taktığını görmesi, nimete nail olmaya, isim ve şöhret bulmaya yorumlanmaktadır.

Kişinin rüyasında boynunda bir altın zincirin görülmesi, kadınlar için hayır ve ziynettir. Kişi rüyasında inci ile beraber altın bir zinciri boynunda görmek, kadın için zincirin büyüklüğü, değeri ve kıymetliliği nispetince eşinin kendisine yaptığı hayır ve iyiliğe işaret eder.

Kişi rüyasında altından olan bir zincir saklamak; evlada, erkek çocuğa ve hayırlı işlere tabir edilmekle birlikte bekar bir kızın rüyasında altın zinciri saklaması, evlenmesine ve çok arzu ettiği bir şeyin gerçekleşmesine işaret eder.

Kişi rüyasında süslü altın zincirden imal kolyeyi boynuna takmak, bereketli nimete nailiyete alamet eder. Deniliyor ki: altın zincir kolye takmak bolluğa, zenginliğe ve berekete işarettir. Boynuna altın zincir takmak, bir yerden gelecek miras demektir.

Altın zincir almak bekar için erken yapılacak bir evliliğin işaretçisidir. Altın zincir satın almak bir miras yoluyla ele geçecek yüklü paraya işaret etmektedir. Bazen de altın zincir satın aldığını görmek beklenmedik bir yerden gelecek yüklü bir paraya kavuşacağınızın işaretçisidir.

Bazı rüya sözlüğü yorumcuları Kişi rüyasında altın zinciri başkasına vermeyi bulundu ortamda lider olmasına işaret etmektedir. Bazende altın zinciri birine vermek evlat ve kardeş olarak yorumlanmakla birlikte rüya sahibinin sahip olacağı güzel bir eve tabir edilir.

Bir kadının altından imal edilmiş bir zinciri takan birini görmesi rızkının bolluğuna, aynı zamanda alacağı mutlu bir haberi ifade etmektedir.

Kişi rüyasında koluna altından zincir takmak, kadınlar için mutlu, huzurlu ve bol bereketli kazançlara, erkekler için düşünce ve endişeye alamettir. Kişinin rüyasında altın zincir takması, nimete nail olmaya, halk arasında saygınlık kazanmakla birlikte isim ve şöhret bulmaya yorumlanmaktadır.

Kişi rüyasında altın zincirleri çaldığını görmek, kadınlar için hayır ve ziynettir. Kişi rüyasında altın bir zinciri çalmak, kadın için zincirin büyüklüğü kadar eşinden para alacağına yorumlanır. Aynı zamanda eşinin kendisine yapacağı hayır ve faydaya tabir edilir.

Kişi rüyasında altın zincir görmek kişinin helal yollardan çok daha fazla gelir ve rızık kazanacağına işarettir. Bu rüya kişinin işlerinin hafiflemesine, hayatının kolaylaşmasına, geçim derdinin son bulmasına işarettir. Rüya sahibi bir tane alırken ikinciyi alma konusunda tereddüt ve sıkıntıya düşmektedir. Fakat rüya sahibi zamanla bu zorlukları aşacak ve kazancını arttıracaktır. Rüya sahibi yeni işlere girecek ve bu sayede hayatı daha iyi bir şekilde yaşama imkanı bulacaktır. Şüphesiz Allah c.c. en doğrusunu ve en hayırlısını bilir.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku