Allah Yazısı Görmek

Arapça Allah Yazısı Görmek rahmete, şefkate, keramete, tövbeye ve selamete işaret eder. Allah Teâlâ mağfiretinin pâk suyu ile hatalarımızı temizlesin. O dilemedikçe bir şey olmaz. Gönül aynasına onun kerem güneşi vurmadıkça da devlet ele geçmez. O, öyle bir kudrete ve azamete sahiptir ki, onun kudret ve azameti karşısında akıllar hayretinden yerlere döşenir.

Faydalı ilimle buluşmaya, düşmanların şerrinden korunmaya, rüya sahibi hasta ise afiyet bulmaya, pislikten temizlenmeye ve hidayete işaret eder. Bu rüya aynı zamanda bütün korkulardan, kötü şeylerden, düşmanlıklardan, katilden, bela ve kederden kurtuluşa işaret eder.

Kişi rüyasında Arapça Allah yazısı görmenin tabirini; rüya sahibinin muradına ermesi ve dualarının kabul olması olarak yorumlanır. Dert ve sıkıntılardan kurtulmaya, rüya sahibi hastaysa şifa bulmasına, aciz ya da çaresiz ise tüm bunların son bulacağına ve borçluysa maddi sıkıntılarının bitmesine işaret eder.

O birdir ve tektir. O'nun eşi, benzeri ve misli olma ihtimali yoktur. Kişi rüyasında yüzükte, yüzde, vücudunda yahut taşın, güneşin, dağın, tesbih, suyun üzerinde allah yazısı görmek, hayra işaret eder. Böyle bir rüyaya mazhar olan kimse dünyada müjdelenir. O kişinin ahireti de selâmet ve saadettir. Devlet reislerinin Cenâb- ı Hakk'ın ismini görmesi, izzet ve ikbale, hapishanede olan birinin görmesi, zindandan kurtulacağına işaret eder. Fakir bir adamın Rabbi'nin ismini rüyada görmesi, zengin olacağına alamettir.

O bölgeye rahmet ve mağfiret geleceğine işaret eder. Yani, rüyada Allah yazısı; rüyayı gören kimse için mutluluk, huzur ve rahat anlamına gelir. Öte yandan rüyada Allah yazısı görmenin anlamı, rüya sahibi için hayırlara ve kurtuluşa vesile olmasına alamettir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin Allah'ın murakabesi altında olduğuna ve Rabbi'nin makamından korktuğuna işaret eder.

Yüce Allah'ın rızasına uygun bir işle tabir olunur. Allah ismi sevap ve hayra alamettir. Bu rüya, dualarının kabul edileceğine ve aynı zamanda Hacca gitmeye işaret eder. Rüya sahibi için fakirlikten kurtulup zengin olmaya ve rızkının genişleyeceğine işaret eder. İnsanlar tarafından sevilmekle tabir olunur.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku