Allah Demek

Allah demek, korku ve şiddetten kurtulmaya, rahmet ve hayır kapılarının açılmasına, hastalıktan şifaya, güç işlerin kolaylaşmasına işaret eder. Kişi rüyasında, Rabb-i Kerim'ini çok zikrettiğini görmek, çok çok hayra ve sürura alamet eder ve rütbenin yükselmesine de işarettir.

Kişi rüyasında Allah demenin anlamı, çok çabuk gelecek nimete, feraha ve rahmete işaretle işaret eder ve son nefeste iman ile gitmeye de alamettir.

Kişi rüyasında 'Allah' ism-i seriliyle zikrettiğini veya zikrolunduğunu görmek, din ve itikadın sağlamlığına, dünya ve ahirette aziz ve muhterem olmaya, cennet ve rıdvan ile müjdelenmeye işaret eder.

Kişi rüyasında Allah (C.C) Hazretlerini anarak zikreden kimseleri görmek veya bizzat anmak, içlerinde her zaman ve her hususta basari kazanacağına, dualarının kabul edileceğine ve herkes tarafından itibar göreceğine işaret eder.

O birdir ve tektir. Ya Allah demek hayra işaret eder. Böyle bir rüyayı gören kimse dünyada müjdelenir. O kişinin Ahireti de selamet ve saadettir.

Bu rüya o kişinin Allah'ın murakabesi altında olduğuna ve Rabbi'nin makamından korktuğuna işaret eder. Kişi rüyasında Allah'ı zikrettiğini gören kimse her işinde başarılı olur, düşmanın şerrinden emin olur, duaları kabul edilir, çevresi arasında itibar ve şerefi artar, sıkıntılarından, kederlerinden kurtulur.

Bir kimsenin rüyada bebeğin Allah dediğini görmesi, kendisi için hayra işaret eder. Rüya sahibi için Kişi rüyasında Hu Allah Demek ve yine Rabbi ile konuştuğunu görmesi, çok çok Kur'an okumaya işaret eder. Çünkü Kur'an-ı Kerim Allah'ın Kelamıdır.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku