Alışveriş Yapmak

Alışveriş yapmak kazançlı bir döneme girildiğini belirtir. Kişi rüyasında alışveriş yaptığını görmek aynı zamanda bolluk ve bereket demektir. Bir şey satmak yahut almak, satılan veya alınan şeye nispetle kişinin kazanacağı hayır ya da şerdir.

Kişi rüyasında alışverişle ilgili görülen rüyanın yeterli tabiri için, ne alınıp satıldı ise, o nesneye veya varlığa ait maddeye bakılmalıdır. Mesela, elbise satın aldığını gören kimsenin elbise maddesine bakması gerekir. Rüya tabirleri ekibi olarak genel anlamda rüyanda alışveriş ile ilgili tabirlere yer vereceğiz.

Uyarı anlamında: rüyanda alışveriş yapmak paranızı israf etmeden uygun olarak sarf etmeniz hususuna isarettir.

Ev alışverişi yapmak evlenmeye, toprak alışverişi evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya işarettir. Ağaç satın almak faydası sürekli olan bir işe yorulur. Elbise almak içi alışverişe çıkmak uzun ömre, Peşin para ile veresiye mal alışverişini yaptığını görmekse rızkı ve mülkü yenilemeye işaret eder.

Bakkaldan nohut, pirinç, mercimek, şeker, çay gibi temel gıdalardan aldığını görmek, beklemediği misafirleri ağırlamak zorunda kalacağına işarettir. Bakkaldan alınan gıdalar güzelse sevince, kötüyse üzüntüye yorumlanmaktadır. Yine bakkalda alışveriş yapacağınız bir işte karlı çıkacağınıza yorumlanır.

Rüyanda markette alışveriş yaptığını görmek berekete, kısmete ve rızka işarettir. Bir markete girdiğini görmek maddi yönden sıkıntının yaşanmayacağına alamettir. Marketten aldığını yiyecekleri evine getirmek arzu ettiği işin gerçekleşmesine yorulur. Bazen de market alışverişi ele geçecek para anlamına gelir.Kendinizi herhangi bir semt yahut mahalle pazarında alışveriş yaparken görmek, kazançlı ve sıkıntısız bir hayat geçireceğinize işarettir. Bu rüya kazançlı bir döneme girildiğinin işaretidir. Pazardan bir şeyler almak, vermekten daha iyi sayılır. Yeni durumlarla karşılaşılacağı anlamına gelir.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku