Ahtapot Görmek

Ahtapot görmek, birden fazla işe girişileceği ve bu işlerde yapılacak çalışmalar sonucunda kazanç ve başarılar elde etmeyi işaret eder. Bazen de rüyada ahtapot, içinden çıkılmayacak, güç, karmaşık iştir. Kişi rüyasında ahtapot görülmesi, girişilecek birden fazla işte büyük başarılar elde etmeyi ifade eder.

Kişi rüyasında ahtapot görmek bir çok işi değişik açılardan çalışarak başarmaya işaret eder. Rüyasında ahtapot gören kişi zengin, başarılı olan bir kimse olarak tabir edilir. İş hayatında yapacağı çalışmalarda planlı ve eş dost akrabaların yardımıyla daha büyük işler yapılacağına işaret eder.

Kişi rüyasında görülen ahtapotun yavrusu aileyi temsil eder. Ahtapotun kolları hane fertleri ile birlik ve beraberlik içinde eve girecek rızkı ifade eder. Ahtapot yavrusu aynı zamanda hayra, saltanata, uzun ömre ve bol rızka işaret eder. Kuvvetin çokluğunu temsil eden Ahtapot yavrusu güzel bir evladı işaret etmektedir.

Kişi rüyasında pişirilen ahtapotun görülmesi işlerin yolunda gitmesine ve işlerde kazanç sağlamaya işarettir. Rüyayı gören kimsenin çok para kazanacağına ve servet sahibi olunacağına yorumlanır. Murada nail olmak anlamındadır. Ahtapot pişirmek arzulara kavuşmaya, güzel habere, hayatınızda mutluluğa işaret eder.

Kişi rüyasında ahtapot yediğini veya birisinin kendisine ahtapot yemeği ikram ettiğini görmek, sıhhat ve afiyete işaret eder. Rüyanda ahtapot etinden yediğini görmekse, rızık ve menfaate işaret eder. Deniz kenarında bir restoranda ahtapotu yemek, zahmet çekmeden ve meşakkatsizce kazanılacak rızka işarettir.

Ahtapot tutmak ahtapotun kolları gibi her yere yetişen kollara sahip olmaya işarettir. Rüya sahibinin başarısının yanında hayır ve nimeti ifade eder. Çok sayıda ahtapot tutmak servet demektir. Rüyayı gören kimsenin halk arasında tuttuğunu koparan, çalışkan ve azimli bir kişi olacağını ifade eder. Kişinin rüyasında ahtapot tuttuğunu görmesi ne istediğini bilen bir kimse olduğu anlamını taşır.

Denizde ahtapot rüyaları iyiye yorumlanır. Masmavi denizde ahtapot görmek, insanın olgunlaşmasını sağlayacak çeşitli aşamalarla dolu bir yolu ifade eder. Dalgalı denizde ahtapot mutluluğun sıkıntıların atlatılmasından sonra gerçekleşeceğini belirtir. Denizde ahtapotla birlikte yüzmek yolculuğa işaret eder.

Suda yahut denizde ahtapotu yakalamak yaklaşan kısmetlerdir. Kişi rüyasında herhangi bir suda ahtapotla yakalamakla ilgili herhangi bir şey görmek, hiç beklemediğiniz bir anda ortaya çıkan maddi veya manevi kazançlara işaret eder.

Küçük ahtapot kadri yüce ve sevimli küçük bir çocuk ile tabir olunur. Bazende küçük ahtapot kişinin çocuklarına işaret eder. Hane halkıyla birlikte geçirilecek mutlu ve huzurlu günler anlamına gelir.

Kişi rüyasında Ahtapotu Öldürmek Bir çok sorunun bir anda çözüleceğini ifade etmektedir.

Kişi rüyasında Ahtapotun Saldırısı Rüya sahibi için uyarıcı bir nitelikte olan bu rüyada kişinin etrafındaki bazı kimselere dikkat etmesi gerektiğine tabir olunur.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku