Ağlayan Birini Görmek

Ağlayan birini görmek; size umut olacak ve mutluluk duyacağınızın bazı gelişmelerin olacağına yorumlanır. Ağlayan birini görmek sevinç yaşamak demektir. Kişi rüyasında ağlayan biri görmek huzurlu ve mutlu günlere işarettir. Ağlayan kişi, kötü günlerin geride kaldığını ve yaşanan mutsuz günlerin biteceği anlamına gelir.

Rüyasında ağlayan birini gören rüya sahibi bekârsa, evlenmek istediği kimseyle hayal ettiği düğünü yapacağına işarettir. Bazen de bu rüya huzur dolu mutlu günlere kavuşmaya alamettir. Genel anlamda rüyada ağlayan herhangi bir kimseyi görmenin yorumu Allah'ın inayetiyle sevineceğinize işaret eder.

Ağlayan bir kimseyi görmek sevince, ferahlamaya, mutluluğa hafiflemeye, tazelenmeye ve hayaller kurmaya işarettir. Rüyası sahibi için çok hayırlı bir rüya olmakla birlikte hayatında mutluluk üstüne mutluluk yaşanacak demektir. Yeni kazanç kapılarına ve kötü günlerin geride kalacağına alamet eder.

Ağlayan birinin görülmesi rüya sahibinin yaşantısında tanımadığı bir kişinin mutlu olmasına vesile olacağı anlamına gelir. Eğer rüyanızda duyduğunuz ağlama sesi çok yüksekse yani hıçkırıklar eşliğinde geliyorsa ses elde edeceğiniz makam yada rütbenin sesli ve olaylı bir şekilde olacağını işaret eder.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku