Ağaç Kavunu Görmek

Ağaç kavunu görmek, şerefli, soylu ve evlât sahibi bir kadın ile tabir edilir.

Bazı kere de mühim ve Kur'ân tilâvet eden kimseye, ilme ve amele ve güzel medhe, ülfet ve muhabbete işaret eder. Yine bazı tabirciler, ağaç kavununun, çocuğa, çoğ u da güzel olan şeylere işaret olduğunu söylemişlerdir. Kişi rüyasında yeşil ağaç kavunu görmek, senin bereket ve bolluğuna ve rüyayı görenin bedeninin kuvvetli olmasına işaret eder. Bazı tabircilere göre de, ağaç kavunu, zengin şerefli ve Arab olmayan kadınlara işaret eder denilmiştir.

Kişi rüyasında ağaç kavununu iki parça olarak topladığını görmek, hastalıklı çocuk ile tabir olunur. Bekâr bir kadın, rüyasında bu ağaçtan başında bir tacın olduğunu görse, dindar ve tanınmış bir adam ile evleneceğine işarettir. Bir erkek, rüyasında bir kadının kendisine ağ aç kavununu verdiğini görse, erkek evlâdının olacağına işaret eder.

Yine bir kimse başkasına ağaç kavununu attığını görse, onunla arasında yakınlık ve hısımlık olma arzusuna işaret eder. Bir ağaç kavunu görmek, bazı kere de devlettir, eğer onu yediğini görürse, toplu mala işarettir.

İffet ve muhabbete, soylu kadına, güzel övgüye, Kur an okuyan kimseye , İyi geçime ve toplu mala, Ekşi ise hafif bir hastalığa işaret eder.

Agaç kavunu görmek iyi bir ese işaret eder. Rüyasinda evinde agaç kavunu oldugunu görmek, esinin ve çoluk çocugunun iyi ahlakli olduklarina ve çaliskanliklarina isarettir. Agaç kavununu yedigini görmek, aile mutluluguna; agaç kavununu bir yere baglayip astigini görmek, evlatlarindan hayir görecegine işaret eder.

Bir baska rivayete görede: Agaç kavunu görmek, serefli, soylu ve evlad sahibi bir kadina, Bazen mümin ve Kuran okuyan kimseye, ilme ve amele ve güzel medhe, bazen de ülfet ve muhabbete isaret eder. Bazi tabirciler, bir agaç kavununun, çocuga, isaret edecegini söylemislerdir. Bazi tabirciler ise agaç kavununu kötü görerek, onun görülmesi nifaka isaret eder, derler. Yesil agaç kavunu görmek senenin bolluguna ve rüyayi görenin bedeninin kuvvetli olmasina, Sari agaç kavunu görmek ise senenin bollugu ile beraber hastalik olmasina isarettir.

Odasinda agaç kavununun oldugunu gören kadinin hürmete deger bir oglu olur. Erkegin rüyasinda bir kadinin kendisine agaç kavununu verdigini görmesi. Erkek çocugunun olmasina isaret eder.

Rüyayı gören kişi baskasina agaç kavunu attigini görse onunla arasinda hisimlik ve damat olma arzusu oldugu seklinde yorumlanir.Bazi tabirciler, agaç kavunu, zengin serefli ve arap olmayan kadinlara işaret eder, demislerdir.

Agaç kavununu iki parça olarak toplandigini gören kimsenin çok hastalikli bir erkek ve bir kiz çocugu olur.

Kadin, rüyasinda bu agaçtan bir tacin basinin üzerinde oldugunu görse, dindar ve maruf bir insanla evlenir.Bir agaç kavunu bazen de devlettir eger onu yerse ve o da tatli ise toplu mala, eger eksi ise basit bir hastaliga işarettir.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku