Adamak Görmek

Kişinin rüyada bir şey adadığını görmesi, hayırlı bir işe önder olacağına işarettir. Adamak istediği adağı yerine getirdiğini görmek, yeni bir iş tutmaya; adak satın almak da, muradına ermeye işarettir.

Kişi rüyasında kurban adağını yerine getirdiğini görmek, şiddetten kurtulmaya, hastanın şifa bulmasına yorumlanır. Koyun, keçi, sığır gibi ev hayvanlarını adamak, onlardan gelecek menfaatlere ve helal rızka tabir edilir.

Allah rızası için adak adamak, keder ve gamdan kurtulmağa, sevinç ve berekete, şiddetten kurtuluşa ve hastalıktanşifaya işarettir. Kişi rüyasında halka adak eti dağıtmak, üzüntü ve kederden kurtulmaya, izzet ve şerefe, ecir ve sevaba işarettir.

Bazı kere de rüyada adak adamak, zevceye, kendisiyle iftihar edilecek çocuğa ve kendisiyle hak rızasına yaklaşılan güzel ve salih amele tabir olunur.

Kirmanı: Kişi rüyasında adak veya kurban etini insanlara bölüştüğünü görmek, muhteşem ve zengin bir zatın vefat ederek malının ehil ve akrabalarına taksim olunacağına işarettir.

Zindanda olan bir kimse rüyada bir deve veya sığır adadığını görse, bu rüya, onun hapisten kurtulacağına işarettir. Herhangi bir şeyden korkan birinin rüyada adak adadığını görmesi, korku ve şiddetten kurtulmaya işarettir.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku