Adam Dövmek

Adam dövmekle ilgili rüya net bir şekilde tabir edilmiştir. Kişi rüyasında tanımadığın bir adam dövmek, hayır ve menfaate ve yeni elbise anlamına gelir. Kişi rüyasında herhangi bir adamı sopayla dövmek veya ona eziyet etmek, veya onun başında beklemek, hastalıktan şifa bulmaya ve afiyet anlamını taşır. Bazı kere de rüyada askerde, işyerinde yada herhangi bir yerde birini ölesiye dövmek, döverek burnunu kanatmak, dövüleni ayıplamaya ve ona öğüt vermeye işaret eder.

Denilmiş ki: Kişi rüyasında dövmek, duadır. Bundan dolayı rüyada bir adamı dövdüğünü yada tokatladığını gören kimse, Rabbine dua edip ve ihtiyaçlarını istedikten sonra, yemek yemeğe işaret eder.

Kişi rüyasında elinde bir aletle birini dövmek

Kişi rüyasında herhangi bir adamı zincirle, bıçakla, sopayla, copla, demir çubukla, taşla, terlikle, silahla, demirle, hortumla, değnekle, kürekle, kemerle, makasla, odunla yada bastonla dövdüğünü görmek, döverken onu yaralamak, psikolojik anlamda güzel ve hayırlı söz işitmeye işaret eder. Kişi rüyasında kendisinin bir başkasını dövdüğünü görmek, bizzat o kişiye yapacağı yardıma alamettir.

Kişi rüyasında ölü bir adamı dövmek

Kişi rüyasında bir ölünün kendisini dövdüğünü görmek, seferde bulunan biri için fayda ve menfaate işarettir. Kendisinin bir ölüyü dövdüğünü görmek, dinin kuvvetine işarettir. Yine rüyada bir ölüyü dövdüğünü ve ölünün de bu hale razı olduğunu görmek, o ölünün ahiret hayatında halinin iyi ve selâmette olduğuna işaret eder.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku