Acı Çekmek

Acı çekmek vücudunda veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir rüya görmek, özel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir.

Diş acısı çekmek: Kişi rüyasında diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir. Bir yerinizi acıttığınız görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir. Kişi rüyasında çekilen acı büyük bir huzur ve mutluluğa işarettir.

Kişi rüyasında her hangi bir yerinin acıdığını duymak ve görmek yahut rüyada acı çekmek yeni bir işe gireceğine; acıyan yerinin iyileşmesi için bir ilaç aldığını görmek, büyük bir kişiden yardım göreceğine işarettir. Acıyan yerinde bir çıban veya ona benzer bir yara varsa kısmete yorulur. Yarayı ameliyat yaptırdığını görmek, kısa zamanda zengin olacağına işaret eder.

Kişi rüyasında acı duymak bazen gerçek acıyla bağlantılıdır. Sembolik olarak ise acı duygusaldır.

Kişi rüyasında acı çekmek İyiye işaret eder. Rüyayı gören kişinin rahat bir yaşam sürmesine, kendisini mutlu edecek bir gelişmenin meydana gelmesine işarettir. Aynı zamanda zor günlerin bitişi ile yorumlanır.

Kişi rüyasında acı hissetmek: Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişilere karşı tedbirli davranması gerektiğine işaret eder. İnsanlara çabuk güvenmemesi gerektiğini, dikkatli olması gerektiğini gösterir.

Kişi rüyasında diş acısı çekmek: Yaşamda meydana gelecek güzel gelişmelere yorulur. Rüyayı gören kişinin yaşamında olumlu olayların meydana geleceğine işaret eder. Tüm arzuların hayat bulmasına, meslek hayatında kazancın artış göstermesine işarettir.

Kişi rüyasında baş ağrısı çekmek: Kişi rüyasında baş ağrısı sonucu acı çekmek, rüyayayı gören kişinin, davranış ve lafları nedeniyle sıkıntıya düşmesine işaret eder. Sonrasında ise pişmanlık duyup durumu düzeltmeye çalışmasına yorulur.

Kişi rüyasında vücutta yara görmek: Rüyayı gören kişinin doğru yoldan vazgeçmesine, hatalı adımlar atarak başını derde sokmasına işaret eder.

Kişi rüyasında ameliyat olduğunu görmek: Kişi rüyasında ameliyat olup acı çekmek, rüyayı gören kişinin keyifli bir hayat süreceğine, sıkıntıların son bulacağına maddi kazancının artış göstereceğine işaret eder.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku