Abla Görmek

Abla kardeş görmek; yakın zamanda alınacak sevindirici ve müjdeli bir habere yorulur. Ayrıca aileniz hakkında sevindirici haberler alacağınıza işarettir. Rüyasında ablasını gören hayırlı bir yuva kurar. Rüyayı gören bekarsa evlenebileceği anlamına gelir.

Kişi rüyasında abla görmek yaptığınız işlerde yahut yapacağınız karşılayacağınız zorluklara karşı itibarlı, sağlam birisi tarafından gözetlenip, kollanacağınız olarak tabir edilir. Çünkü abla her zaman gözetip, kolayan kardeştir.

Kişinin rüyada ablasını görmesi, müjdeli haber, sevinç, ferah ve mutluluğa işaret eder. Bazı tabirciler rüyada ablayı görmeyi, şefkat ve sevgiyle yorumlamıştır.

Kişi rüyasında kendi ablasını gören, yakın bir zamanda müjdeli bir haber alacaktır. Hasta için iyileşmeye, bekar içinde evlenmeye işarettir. Ablanızı veya ablanızın olduğunu görmeniz, bütün işlerinizde, iş yaşantınızda ve işlerinizde koruma göreceğinize, uzun ve sağlıklı bir ömür ile yorumlanır.

Başka bir tabire göre de ablasından büyük bir menfaat göreceği bir haber alacağına yorumlanır. Rüyayı görenin ablası yoksa ablası gibi gördüğü birinden aynı şekilde menfaat bulacağı anlamına gelir.

Rüyasında abla olduğunu gören, bekarsa yakında kısmetinin açılacağına iyi bir evlilik yapacağına yorumlanır. Rüyayı gören evli bir bayansa, bir kız çocuğu doğuracağına tabir edilir. Bu rüyayı bir erkek görmüşse beklemediği bir yerden eline biraz para veya mal geçer. Ayrıca çok hayırlı, müjdeli bir haber alacağına işarettir.

Abla öpmek

Kişi rüyasında abla görmek çok iyidir. Kişi rüyasında ablasını öptüğünü gören, aile içinde sevildiği biri olarak tabir edilir. Kişi rüyasında abalının yanaklardan öpmesi, mutlu ve güzel bir geleceğe çıkar. Kişi rüyasında ablanın öpmesi ise, kendisinin ev halkına bağlılığa işaret eder. Yine rüyada ablasının elini öpen kazanç ve zenginliğe kavuşacağının işarettir. Rüyasında ablasını öpenin şansı, bahtı, kısmeti açık olur.

Kişi rüyasında ablaya sarılmak

Kişi rüyasında ablanıza sarıldığınızı görmek, bütün işlerinizde, iş hayatınızda, yaşantınızda başarıyı ifade eder. Girişimlerinizde destek göreceğinize ve bu desteğin uzun ömürlü olacağına tabir edilir.

Kişi rüyasında kız kardeş yada abla görmek, müjdeli ve sevinçli bir habere, ferah ve sürura yorumlanır. Çünkü kardeşler, ablalar, abla yada abi bir araya gelince sevinçleri artar.

Kişi rüyasında abla ile telefonda konuşmak

Kişi rüyasında ablayla telefonda konuşmak iyi ve güzel haberlere işarettir. Alacağınız bir haberle sevineceğinizin işaretidir. Ayrıca abla ile telefonda konuşmak hayır ve saadete, akıbetin güzelliğine yorulur. Kişi rüyasında abla görmek; kadın için evlat, erkek için kısmet anlamına gelir.

Abla ile konuşmak

İşlerinizde veya yapacağınız işlerde önünüze gelecek zorluklar karşısında itibarlı bir kişi tarafından kollanıp gözetleneceğinize tabir olunur. Kişi rüyasında ablasıyla konuşan saadete, refaha, bol rızka, mala ve servete kavuşur. Ablayla konuşmak hayır ve berekete kavuşmak olarak yorumlanır.

Kişi rüyasında ablayla tartışmak haberdir. Ablasıyla tartıştığını gören yakında iyi bir haber alacaktır. Bu rüya bekar biri için evlenebileceğini belirtir. Yine rüyada abla görmek müjdeli ve mutluluk verici bir haberdir.

Kişi rüyasında abla ile kavga etmek

Kişi rüyasında ablayla kavga etmek, ablayı bıçaklamak, ablayla küs olmak, ömrünüzün uzun olacağına tabir edilir. Bütün işlerinizde koruma göreceğiniz anlamına gelir. Ablayla kavga ettiğini görmek yada rüyada ablayı dövmek elem ve korktuğu şeylerden kurtuluşa, sevinç ve sürura işaret eder.

Kişi rüyasında ablanın öldüğünü görmek

Bir kişi rüyasında ablasının öldüğünü görürse o kişi üzüntü, sıkıntı ve kederden kurtulacağına işarettir. Hasta birinin rüyada ablasının öldüğünü görmesi, hastalıktan şifa bulacağına tabir edilir. Yine rüyada ablanın ölmesi, kazanca, ticarete ve rızkın bolluğuna alamettir.

Genel anlamda rüyada abla görmek hayırlı rüyalardandır. Çok iyi bir rüyadır. İyi ve hayra yorulur.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku