Abiye Görmek

Abiye görmek izzete, şerefe, dünyaca İyiliğe, arzu ve isteklere nail olmaya yorulur. Kişi rüyasında abiye zengin, fakir için hayır demektir. Rüyasında abiye elbise gören için süs ve bezeğe, ilim ehli kadın için takva ve mertebeye işarettir. İşlemeli abiye, bir yerden dünyalık gelmesi anlamına gelir.

Kırmızı ya da fuşya abiye görülmesi hayra, bu abiyeyi toplamak yahut saklamak mal elde etmeye tabir olunur. Gelinlik abiye gören sevinç ve neşeye kavuşur. Hane halkı için bolluğa, genç kız için kısmetinin açılacağına yorulur.

Kişi rüyasında pembe abiye görmek iyimserliğe yorulur. Rüyayı gören kişinin yapacağı mücadele sonucunda hedefine varacağını ifade eder.

Kişi rüyasında mavi renk abiye mavi renk abiye umut, samimiyet, aşk manalarını taşır. Turkuvaz mavi renk abiye; aşık olmaya, bebek mavisi abiye; samimiyete, normal mavi renk abiye umutlara işaret eder.

Kişi rüyasında lacivert abiye kıyafet görmek Lacivert abiye görülmesi sizin resmi bir toplantı için davet edileceğinize işaret eder. Bazen de bu rüya yeni arkadaşlıklar edinmeye ve sakin bir hayat yaşamayı tercih ettiğinize işaret eder.

Kırmızı abiye Her ne kadar tartışma olarak tabir edilse de rüyada kırmızı abiye; aşka ve sevdaya işaret eder. Bekar kimse için mesut olacağı bir delikanlıya yorulur. Romantizmi simgeler. Mutlu bir yaşam anlamına da gelebilmektedir.

Turuncu renk abiye Kişi rüyasında görülen turuncu renkteki abiye cömertliğe, atılganlığa, adalete, amirliğe, işte başarıya, evdeki mutluluğa, canlılık ve dürüstlüğe yorumlanır.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku