Abiye Giymek

Abiye giymek göz alıcılık, güzellik, sevinç ve sürür ile tabir olunur. Zira abiye, kadınların özel gün ve gecelerde, giydikleri kıyafet demektir. Genç bir kızın rüyada beyaz abiye giymesi, tez zamanda kısmetinin çıkacağına iyi ve varlıklı bir delikanlıyla evleneceğine işaret eder. Rüyasında kısa abiye elbise giyen rüya sahibinin, herkesin dikkatini çeken, beğenilen, güzel ve alımlı bir kadın anlamına gelir.

Kişi rüyasında siyah abiye elbisesi insanı muhafaza edecek şeyler demektir. Rüyasında yeşil abiye elbiseler giyen kişi, güzel ve nezih ortamlara katılacağına yorumlanır. Kişi rüyasında abiye giymenin rüyanda görülme şekil ve durumuna göre 13 farklı anlam ve yorumu okuyun:

Söz, nişan, nikah abiyesi denince ilk akla gelen Pierre Cardin abiye modelinden giyilmesi iyimser ve cana yakın biri olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda gerçek hayatta çok özel biri olduğunuzu gösterir. Pozitif enerjiniz sayesinde gittiğiniz her ortamda kendinizin özel bir kişi olduğunu hissettirdiğinizin işaretidir. Ayrıca abiye dikmek zengin ve gösterişli bir hayatın sizi beklediğini, hayatınızın mutluluk ve neşe içinde geçeceğini belirtir.

Kişi rüyasında ışıltılı abiye giymek, yaşama sevincine, önüne çıkacak güzel fırsatlara işaret eder. Parlak renkteki canlı, cıvıl cıvıl parlayan renkli abiyeler giydiğini gören rüya sahibinin kendi işindeki üzüntü, gam, keder ve dertlerden kurtulmasına, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesine işaret eder.

Kişi rüyasında lekeli abiye giymesi üzüntü ve kedere, ümitsizliğe, kirli paslı abiyelerden giymekse, günaha işaret eder. Rüyanızda abiye elbisenizin herhangi bir yerinde leke olduğunu görmeniz; hakkınızda birtakım dedikoduların yapıldığına alamet eder.

Zengin kimselerle tanışmaya ve onlardan gelecek menfaate işaret eder. Şık giyindiğinizin işaretedir. Bu rüya aynı anlamda söz vermekle ilgilidir. Kişi rüyasında nişan abiyesi giyilmesi yüksek bir makama ve kadrini yüceltecek bir şöhrete erişmeye alamettir.

Rüyasında abiye elbise gören ve eskimiş yırtık abiye olması sıkıntı ve karamsarlığa dalalet eder. Bazen de bu rüya sahibinin endişesine işaret eder.

Rüyayı gören kişi uzun ve güzel bir ömre sahip olur. Kısa abiye giyilmesi, yakın zamanda gelecek kısmete yorulur. Kişi rüyasında görülen uzun abiye uzun ve güzel bir hayata işaretle işaret etmektedir.

Kişi rüyasında abiye giyen kişi kuvvet ve kudrete, kırmızı abiye ise uzun zamandır beklenen istikbalin parlaklığına ve bahtın açıklığına işaret eder. Kişi rüyasında kırmızı renkte elbise, kırmızı abiye giymek kırmızı rengin alametine binaen rüya sahibinin sevincini, mutluluğunu ve neşesinin işaretidir.

Gerçek yaşamda şık giyinen biri olduğunuza işaret eder. Hayatın keyfini çıkaracak fırsatların sizi beklediğine tabir olunur.

Kırmızı abiye yorumuna artı olarak feraha, sevince nail olmaya işaret eder.

Kişi rüyasında abiye görmek rüya yorumcularına göre eskiyi özlemle yorumlanır. Yeni yaşamda da canını sıkan şeylerden kurtulacağın günlerin yakın olduğunu işaret eder. Size heyecan yaşatacak müjdeli haber ve sürprizlere yorulur.

Kişi rüyasında siyah abiye giymiş insanlar görmek, halk arasında saygın bir şahsiyet olmakla birlikte itibar, güç, nüfuz, kuvvete ve aynı zamanda insanlara faydası dokunan bir kimse demektir. Rüyayı gören kişi rüyada insanların üzerinde yeşil abiye giydiklerini görmesi, o kimsenin uzun zamandır beklediği bir dileğinin gerçekleşmesine işaret eder.

Kişi rüyasında başkalarının abiye giydiğini görmesi rüya sahibinin abiye elbisesinin kıymeti, şeref ve yeniliği nispetince erişeceği devlete ve saadete işarettir.

Kişi rüyasında siyah abiye elbisesi, insanı koruyan şeyler anlamına gelir. Giyilmiş siyah uzun abiye, rüya sahibinin kendi işindeki üzüntüsünden kurtulmasına işarettir. Siyah abiye giymek, sebata da işaret etmektedir.

Genel olarak rüyada mor, gri, pembe, kırmızı, siyah, beyaz, mavi abiye giymek yahut herhangi bir renkte abiye elbise giyilmesiyle ilgili rüyalar hayırlıdır. Renkli mavi abiye neşe, yaklaşan mutlu günler, huzur, ve güzel günler anlamına gelir.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku