Abinin Eşini Görmek

Abinin eşini görmek, kırgınlıkların bitmesi ve küslüğün son bulmasına yorulurken eski eşini görmekse akrabalar arasındaki husumetin bitmesine yorumlanır. Abinin eski eşinin görülmesi aile içindeki birlik beraberliğin sağlanmasına işaret eder.

Kişi rüyasında görülen abinin karısını görülmesi halk arasında saygın bir kişi olacağınıza yorumlanır. Dost meclislerinde sözü dinlenen nasihatine önem verilen kişi anlamına gelir. Abinin hanımı rüyası hayırlı bir rüya olup birçok yerden tartışma ve eleştiri almanıza rağmen maddi yönden elinize geçecek rızka işaret eder.

Rüyasında abisinin eşini hamile olarak görülmesi; o kişinin karnının büyüklüğü oranında ele geçecek olan mala veya dünya nimetlerine sahip olmaya yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin malının artacağına aynı zamanda hayırlı olan bu rüya bolluk ve zenginlik içinde hayır ve menfaate işaret eder.

Abinin eşini dövdüğünü görmek tartışmalardan sonra gelecek olan iyiliklere işarettir. Abinin eşini dövmek, döven vasıtasıyla dövülenin duyacağı bir sevindirici ve hayırlı bir habere alamet eder. Bazen de son sıkıntılı zamanları ifade etmektedir. Rüya sahibinin, bir kimsenin derdine, sorununa çare bulmaya işarettir. Dövülenin ise geleceği parlaktır ve kişinin hayatta ilerleyeceğine işaret eder.

Bir hediye alacağınıza işaretle işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kimsenin geçmişine olan bağlılığına tabir edilir. Esenlik bulmaya yorulan rüya aynı zamanda eski bir sorunun tekrar gündeme geleceğine ve çözüm bulma noktasında çalışma yapılacağını işaret eder.

Mücadele etmeniz gereken insanlara ile karşılaşacağınız zorlukları ifade eder. Yahut içinde bulunduğunuz sıkıntılı bir durumdan bir dostunuz aracılığıyla kurtulacağınıza işaret eder. Bazı kere de bu rüya arkadaş çevrenizi tekrardan gözden geçirmeniz gerektiğini belirtir.

Zarardan kurtulmaya işaret etmektedir. Bazen de bu rüya, o kimsenin yolculuk yapmasına işarettir. Şayet yolcuysa eğer ailesinin yanına dönmesine işaret eder.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku