Abdest Alıp Namaz Kılmak

Abdest alıp namaz kılmak üzüntü ve kederden kurtulmaktır. Kişi rüyasında abdest alıp namaz kıldığını gören kişi üzüntü ve kederden kurtulur.

Tüccar olan kimsenin rüyada abdestsiz namaz kıldığını görmesi, sermayesi olmadan mal kazanacağına işaret eder.

Abdest, hataları temizleyen ibadetlerdendir. Abdest alarak namaz kılmak dini inancınızın sağlamlığına tabir edilir. Kişi rüyasında abdest alarak namaz kılmak murada ermeye işarettir. Sevince ve hayra işaret eder. Bu rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulur, günahkâr ise tövbe eder, iyilik tarafı artar, her türlü saadete nail olur.

İmam Nablusî buyuruyor ki: - Kişi rüyasında abdesti var iken tekrar abdest aldığını görmek, rahmet üzerine rahmete, nimet üzerine nimete işaret eder.

Yine rüyada soğuk bir mahzende abdest aldığını veya gusül yaptığını gören kimse, zayi ettiği şeyini bulur. Namaz kıldığını görse, keder ve üzüntüden halâs olur ve gamdan kurtulur. Kişi rüyasında abdest alıp namaza kıldığını gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulur.

Kişi rüyasında namaz kılmak için abdest alan kimse için, korktuğu şeylerden güvencede olur. Abdest alıp namaza başladığını gören, üzüntü ve kederden kurtulup Allah'a şükreder.

Kişi rüyasında temiz su ile abdest alıp namaz kılmak rüyayı gören kişi kederli ve üzüntülüyse üzüntüden kurtulur. Borcu varsa borcunu öder. Hastaysa şifa bulur. Günahkarsa tövbe eder. Saf su ile abdest alıp namaz kılmak hayırlı rüyalardandır.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku