Abajur Görmek

Abajur ile ilgili her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek hayırlı bir rüyadır. Bu rüya yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir. Kişi rüyasında beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, mor, siyah, pembe yada ayaklı bir abajur görmek, faydalı bir işe başlamaya, geliri önceden bilinen ve belli olan işleri yorulur. Kişi rüyasında abajur, o anda bilmediğiniz, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten maddi kazanç sağlamak anlamına da gelir. Kişi rüyasında abajur yakmak iyi habere, abajur almak iyiliğe, abajur takmak faydalı işlere, abajur lamba yorumu ise maddi kazanç anlamına gelir.

Kişi rüyasında abajur yakmak

Kişi rüyasında Abajur yaktığını görmek iyi bir haber olarak tabir edilmiştir. Abajuru kendi yakan kişi bir fırsatı değerlendirecek demektir. Ayrıca abajur yaktığını gören muvaffakiyete, izzet ve zafere ulaşır.

Kişi rüyasında abajur almak

Kişi rüyasında abajur almak, birçok kimse için faydalı olabilecek bir işe başlayacağınıza ve herkese iyilik edeceğinize işarettir. Bekar birinin abajur alması üzel, şerefli ve ahlâk-ı hasene sahibesi biriyle evlenmeye alamettir.

Kişi rüyasında abajur takmak: Kişi rüyasında Abajur takmak yapacağı işten başkalarının yararlanmalarına izin verilmeyeceğine işarettir.

Kişi rüyasında abajur lamba görmek:Kişi rüyasında her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir.

Kişi rüyasında abajur satın almak

Kişi rüyasında Abajur faydalı bir işe başlamaya, geliri önceden bilinen ve belli olan işleri belirtir. O anda bilmediğiniz, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten kazanç sağlamak anlamına gelir.

Kişi rüyasında abajur hediye almak

Hayırlı bir habere işarettir. Kişi rüyasında Abajur iyi haberdir. Abajuru kendi yakan kişi bir fırsatı değerlendirecek demektir. Bekar birinin rüyada beyaz abajur görmesi evleneceğine işarettir.

Kişi rüyasında pembe abajur görmek: Kişi rüyasında pembe abajur görmek te iyiye yorulduğu gibi mehtaplı geceler yaşayacağınıza işaret eder.

Kişi rüyasında abajur kırılması

Seyahat etmeye veya yolculukla tabir edilir, sıkıntı ve üzüntünün gitmesine yorulur. Bazı tabirciler abajurun kırılmasını bir şeyi arzu edip de ona kavuşamamak olarak yorumlamışlardır.

A B C Ç D E F
G Ğ İ I J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z
En Çok Okunanlar #
üzüm asması görmek Rüyayı Oku
acı biber görmek Rüyayı Oku
rüyada padişah mezarı görmek Rüyayı Oku
beyaz keçi görmek Rüyayı Oku
abdest almak Rüyayı Oku
rüyada uçmak Rüyayı Oku
deprem görmek Rüyayı Oku
zürafa görmek Rüyayı Oku
rüyada karınca görmek Rüyayı Oku
alem Rüyayı Oku
3 harfli görmek Rüyayı Oku
abanoz ağacı Rüyayı Oku
göbek görmek Rüyayı Oku
ada soğanı görmek Rüyayı Oku
abdest alıp namaz kılmak Rüyayı Oku